Spotkania każdego 16 dnia miesiąca

w Salce Jakubowej Domu Parafialnego

po Mszy św. wieczornej (1800) odprawianej w intencji:

"za wstawiennictwej bł. Jana Pawła II o błogosławieństwo dla Ojca św. Franciszka, za kapłanów, Ojczyznę, członków Koła Radia Maryja żywych i zmarłych"

 więcej informacji na stronie Rodziny Radia Maryja:

KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA

 

    Koło rozpoczęło działalność w dniu 3 marca 2001 roku. W chwili założenia liczyło 36 osób. Celem naszym było i jest gromadzenie ludzi oddanych Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Odpowiedzialna za grupę Zofia Gołębiowska, zastępca Janina Kaflik do lipca 2007, od lipca 2007 zastępca Anna Maciejewska Skarbnik Jadwiga Rybczyńska.

    W łączności z biurem Radia Maryja w Słubicach, które reprezentuje Pani Dorota Sobocińska, organizowaliśmy spotkania modlitewne, pielgrzymki do Myśliborza, Rokitna, Częstochowy, Torunia, Lichenia. Szczególnie bliskie są coroczne spotkania Rodziny Radia Maryja w Toruniu i Częstochowie - Sanktuarium Narodu Polskiego, gdzie przybywają ludzie, którym drogie są słowa; Bóg, Honor i Ojczyzna. Z nadzieją, że właśnie oni będą w swoim otoczeniu nadal szerzyć miłość do Boga, Kościoła i Ojczyzny. To właśnie staramy się czynić. Podczas naszych spotkań chcemy uświęcać siebie, pozyskać dla Boga i Kościoła innych przez modlitewne i konkretne czyny. Oto nasz cel.  

    Obowiązkiem przewodniczącej jest też informowanie Radia Maryja o mszach św. w intencjach Ojca św., Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja (odbywają się każdego 16 dnia miesiąca) oraz umieszczanie w gablocie wszelkich informacji z działalności i o wydarzeniach w naszym Kole.  Organizowaliśmy równiez spotkania opłatkowe w naszej parafii oraz uczestniczyliśmy w podobnych spotkaniach innych Kół Radia Maryja. (Słubice i Rokitno). Pieniądze z datków i pozostałych z pielgrzyrnek ofiarowaliśmy przede wszystkim na co miesięczne msze w naszych intencjach Ponadto zakupiliśmy szklanki, czajnik, farbę do odnowienia salki parafialnej. Wszelkie komunikaty ogłaszane o organizowaniu pielgrzymek były firmowane przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.

 (stan danych na 2010 r.)

Radachów 2022

VIII ETAP REMONTU

VII ETAP REMONTU

VI ETAP REMONTU

V ETAP REMONTU

IV ETAP REMONTU

III ETAP REMONTU

II ETAP REMONTU

I ETAP REMONTU

Święta

Wtorek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. męcz. Krzysztofa Magallanesa, prezb. i Towarzyszy

Wyszukiwanie

Dzisiaj jest

wtorek,
21 maja 2024

(142. dzień roku)

Zegar

Blok reklamowy

Polecamy strony

  • Telewizja Trwam
  • Pozdrawiam uczestników pielgrzymki...którzy modlą się za Ojczyznę...i o wolność słowa - pp.Benedykt XVI

  • Radio Maryja
  • Ja Panu Bogu codziennie dziękuję, że jest w Polsce takie radio i że się nazywa Radio Maryja - św.Jan Paweł II

  • Nasz Dziennik
  • Istotne źródło informacji o Polsce i Kościele oraz świecie.

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
5778

Statystyki

stat4u